Czech Republic - Slovakia

 • 2017 Winners - I love you Honey Bunny

  I

  Credit: .

  • I -
  • I -
  • I -
 • PLANETROX is a worldwide music competition whose mission is to discover the best new bands and expose them to a wider international audience. In 2017, Envol et Macadam will continue expanding its ties to the rest of the world. Alternative bands from different countries will be able to sign up for the PLANETROX auditions and the chance to play at the next Envol et Macadam festival in Quebec City, Canada.

  The PLANETROX project is an initiative of Envol et Macadam in collaboration with the City of Quebec. The mission of this international undertaking is to discover the best up-and-coming bands in each of the participating countries and to present them to the public at the Envol et Macadam Festival each September. This edition of PLANETROX will involve Canada, the United States, France, Great Britain, Germany, Czech Republic, Japan, China, Indonesia and Mexico.

  Envol et Macadam is Quebec’s top alternative music festival. It continues to innovate and to develop projects that allow local and international up-and-coming artists the chance to take part in an event that annually attracts over 20,000 music fans, as well as many industry professionals. Its programming appeals to a young and hip crowd; Bad Religion, Mastodon, Sum 41, Pennywise, Karkwa, The Sounds, Metric, Malajube, Raekwon, Bloc Party, Hatebreed, IAM, The Exploited, As I Lay Dying, No Use For A Name, Lagwagon, Face to Face, Randy and NOFX are but a few of the well-known artists that have played and delighted festival goers at Envol et Macadam in the past years.

  Co je vlastně PLANETROX? 

  PLANETROX je mezinárodní hudební soutěž, která si klade za cíl objevovat nově vycházející, nadějné kapely a představovat je širokému mezinárodnímu publiku. Letos se soutěž chystá pozvat alternativní kapely z 10ti zemí světa ,které se budou moci zaregistrovat a dostanou tak šanci si v září zahrát na jednom s největších kanadských festivalů Envol et Macadam v Quebecu!

  Projekt Planetrox je iniciativou festivalu Envol et Macadam ve spolupráci s městem Quebec a kanadským ministerstvem kultury. Jeho druhý ročník zahrnuje Kanadu, Spojené státy americké, Francii, Belgii, Velkou Británii, Německo, Norsko, Irsko, Itálii, Českou republiku, Japonsko, Čínu, Malajsii, Indonésii a Jižní Koreu.

  Letos poprvé se bude finále konat na nejlepším českém festivale ROCK FOR PEOPLE. Odměnou tak finálním kapelám bude zahrát si na tomhle prestižním festivale a ukázat se širšímu publiku.

  Díky projektům Envol et Macadam mají místní i zahraniční kapely možnost zúčastnit se události, která ročně přiláká nejen více než 20 tisíc fanoušků, ale i mnoho profesionálů z hudebního průmyslu. Bad Religion, Mastodon, Sum 41, Pennywise, Karkwa, The Sounds, Metric, Malajube, Reakwon, Bloc Party, Hatebreed, IAM, The Exploited nebo například As I Lay Dying jsou jen někteří z mnoha známých interpretů, kteří již na festivalu zahráli.

  Co pro to udělat? Zaregistrujte svoji kapelu a pošlete nám ten nejlepší song (pouze vlastní skladby). Pokud budete vybráni do semifinále, pošlete nám video k nahrávce a nechte obecenstvo, ať pro vás hlasuje! Kapely se mohou registrovat online od 19. dubna až 5. května 2017. 

  Pokud se potřebujete na něco zeptat nebo si nejste ničím jisti napište na stanleystar(at)seznam.cz nebo zavolejte +420 777 063 237

 • PLANETROX is a four-step process / PLANETROX a 4 kroky jak se ho zůčastnit!

  1. Each participating band will register online at planetrox.ca, upload an MP3 of one of their original songs and send the $15 per band registration fee (USD, taxes included). A panel of international industry judges will choose the 10 semi-finalists.
  2. An online public voting process will follow. The results of this public vote will be combined 50-50 with the judges' vote to determine the finalists.
  3. The 5 finalists will perform live at the Planetrox China Final (in Hong Kong) on July 7th 2017 and an audience vote (25%) combined with the panel of industry judges' vote (75%) will determine the winning band.
  4. The winning band will be invited to perform at one of Canada’s biggest live music events, the Envol et Macadam Festival in Quebec City on September 7th to 9th, 2017.

  ČESKY:

  Jak na to:

  1. Zaregistruje svoji kapelu na www.planetrox.ca do 5.5., nahrajte MP3 záznam jedné své vlastní skladby a odešlete zápisné 15 USD. Mezinárodní porota vybere 10 semifinalistů.

  2. Semifinalisté nahrají video ke svému songu. Ve veřejném online hlasování, které proběhne od 10.5. do 22.5., bude na základě veřejného hlasování a hlasu porotců v poměru 50/50 vybráno 5 finalistů.

  3. Finalisté se představí na Národním finále ve své zemi a hlasování publika a poroty v poměru 25/75 určí výherce.Finále proběhne na festivale ROCK FOR PEOPLE dne 3.7.2017.

  4. Výherci ze všech 15ti zemí budou pozváni na jeden z největších kanadských live hudebních festivalů Envol et Macadam v Quebecu v období od 7-9. září 2017

 • PLANETROX harmonogram 2017

  19.4.2017 Začátek ONLINE registrací
  5.5.2017 Konec online registrací l
  8.5.2017 Ohlášení 10ti semifinalistů
  8.5-22.5.2017 Semifinalisté nahrají své video
  23.5-6.6.2017 Online hlasování fanoušků
  8.6.2017 Ohlášení 5ti finalistů
  3.7.2017 Finále! 5 finalistů zahraje 20ti minutový set na festivale ROCK FOR PEOPLE a poté dojde k vyhlášení vítěze , který pojede do Kanady.
  7-9.9. Září Festival PLANETROX @Envol et Macadam , Quebec City/Kanada
 • Winners 2016!

  Pilot Season - Morning Promises

  • Pilot Season - Morning Promises

   Pilot Season

   Morning Promises